מדריך הגורים של ראשי הבארקינג

מזל טוב מכולם כאן ב- Barking Heads על צרור השמחה החדש שלך!

אנו יודעים כי גורים מביאים לבעלים חדשים המון אהבה וצחוק, אך הם גם מייצרים הרבה שאלות - אז כדי להשאיל כפה מסייעת הצוות המטורף לכלבים שלנו ריכז כמה מהטיפים המובילים שלנו שיעזרו להתיישב בחבר החבילה החדש שלך!

הגנת גורים

אין דבר חמוד יותר מכפות רגליו הגדולות של הגור ואוזניו הגדולות שממהמרות. אבל לאותם תכונות קטנות ומקסימות יש יכולת נוראית להיכנס לשובבות ... לכן חשוב להפוך את ביתכם לבטוח עבור הקטן שלכם.

בחוץ:

צמחי גן רבים כמו נרקיסים, ביגוניות ואמריליות יכולים להיות רעילים לכלבים, אז וודאו שאתם מבצעים את המחקר שלכם.

שימו לב לכפות הרכות של הגור - כלים חדים כמו מזלגות ומגרפות עלולים להיות מסוכנים לתכונות קטנות. וודאו שהם נעולים בבטחה בסככה.

רוב הגורים יהיו שחיינים טובים בזמן, אך עדיף לגדר בריכות או בריכות עד שיקבלו את כנפי המים שלהם ...

גורים הם אמני בריחה מדהימים, הם יכולים לנענע את התחתית הקטנה שלהם דרך חורים קטנים וסדקים. אז בדוק אם יש חפירות תחת לוחות גדר, ופערים מאחורי הסככות כדי לוודא שאזור המשחקים של הכלבים שלך מאובטח כראוי.

בפנים:

גורים ילעסו כל מה שהם יכולים לשים עליו את כפותיהם. אז קחו את החוטים והכבלים המשתלשלים והסירו את כל מה שיכול להיבלע מהישג ידם של שיני הגור הקטנות האלה. גורים אוהבים לחקור ... אך חומרי ניקוי וקוסמטיקה יכולים להיות מסוכנים מאוד ולכן יש להרחיק אותם מגורים סקרנים. נסה להניח גבוה או לאחסן בארונות עם תפסים חסינים לילדים.

גורים נרגשים עלולים להרגיז תושבים פרוותיים אחרים בביתכם. כדי להימנע מכל מחוספס ורצפה, הציג את חבר החבילה החדש שלך לחתולים וכלבים אחרים באטיות ועם מספר מבוגרים.

צוות ראשי הנביחות עובדים עם תזונאים מהשורה הראשונה בכדי לוודא שארוחת הערב של הגור שלכם טעימה ועמוסה עד להתפוצץ עם הויטמינים והמינרלים הנכונים. אך היזהר במיוחד בהכנת ארוחות הערב שלך סביב גור שובב שעלול לסחוב כמה חתיכות מכיוון שמאכלים אנושיים יומיומיים רעילים מאוד לגורים וכלבים בוגרים.

זכור, אתה צריך תמיד לפקוח עין חרצית על הגור שלך בזמן שהוא משוטט בחופשיות, אפילו בבית שלך ... הוא עדיין לומד, אז אתה צריך לעזור לך להיזהר ממפגעים.

הבסיס הבסיסי-חשוב

אז עכשיו, לאחר שהכנתם את ביתכם לקראת הגעתם, יש כמה דברים שהגור שלכם יצטרך כדי לשגשג.

שיניים

שיני חלב של גורים מוחלפות על ידי מבוגר יותר סביב 12-20 שבועות. השיניים החדשות שדוחפות דרכן יכולות להיות לא נוחות, ולכן הגורים ללעוס את כל מה שיש בהם כדי להקל על אי הנוחות. כדאי לך לנסות לשמור את שלטי הטלוויזיה ואת רגלי השולחן על ידי השקעה בכמה צעצועי בקיעת שיניים מיוחדים.

חיסונים

גורים שונים יזדקקו לנגיעות שונות - אז שוחחו עם הווטרינר שלכם כדי לוודא שהקטנטן שלכם מקבל את מה שהם צריכים. ככל שתרצו להשוויץ בקטנה המקסימה שלכם, נסו שלא יהיו יותר מדי מבקרים, ותצטרכו להגביל את הפעילות הגופנית לגינה שלכם עד לסיום הקורס.

תולעים

גורים היו צריכים להיות תולעים יותר מפעם אחת על ידי מגדל. אבל עדיף תמיד לפקוח עין על הסימנים המספרים - שרפרפים רופפים, בטן נפוחה / סיר, מעיל באיכות ירודה או שאולי אפילו תראו כמה מהמתפתלים על קקי הגורים המסכנים שלכם או בתחתית. דבר עם הווטרינר שלך אם יש לך דאגות.

סוציאליזציה

ברגע שהגור שלך השלים את החיסונים, חשוב שהוא יתחיל להתיידד. תנו לגור שלכם לפגוש אנשים ובעלי חיים שונים, ובנו את הביטחון והמודעות שלו לעולם המרגש בהדרגה.

טיקים

כמו פרעושים, גם קרציות אוהבות להשתמש בגור לחטיף מהיר. עגולים, אפורים ובגודל אפונה, הם נמצאים לעתים קרובות סביב הפנים, החזה והרגליים, אך יתחברו בכל מקום בו הם יכולים להשיג אחיזה טובה. שליפת קרציה בצורה שגויה עלולה להוביל לזיהום, ולכן עדיף להשקיע במסיר קרציות מיוחד.

פרעושים

הרבה מוצרים ללא מרשם אינם מתאימים לצעירים, אז שאל את המגדל שלך אם הגור שלך עבר טיפול התולעת הראשון שלו, ואז שוחח עם הווטרינר שלך. אם אתה תופס את הגור שלך מגרד או לועס את עצמו, העבר מברשת במעילו על גבי רקמה לחה - מפרט שחור שיש לו התפשטות אדומה מצביע על פרעושים.

להפיק את המיטב מחברך

ביקשנו מחברנו הטוב ומאלף הכלבים המומחה דוגטור אדם את הטיפים המובילים שלו לנענע זנב לאילוף גור:

"אילוף הגור שלך יכול להיות חוויה מתגמלת גם לך וגם להם. אם פונים אליכם נכון, תוכלו להתחיל לפתח הבנה אמיתית זה עם זה ולבנות קשר שיימשך כל החיים!

זכרו לבצע את האימונים בכמה מפגשים קצרים לאורך כל היום. חזרה על הפקודות שאתה מלמד חיונית עבור הגור שלך ללמוד את השפה שלך ואת מה שאתה מבקש מהם כשאתה אומר מילה או ביטוי מסוים. זכור גם לומר את הפקודה, למשל 'שב', רק כאשר הגור שלך מבצע את הפעולה הרצויה, לא לפני! זה יעזור להם לקשר את המילה לפעולה שהם מבצעים באותה תקופה.

תצטרך גם כמה פינוקים טעימים, ראשית כדי לעזור לך להדריך ולפתות את הגור שלך למצב או לפעולה שאתה זקוק להם, ושנית כדי לתגמל אותם באופן חיובי כשהם משיגים זאת. הטיפ העליון שלי כאן הוא להפוך את האימונים שלך למהנים, מתקדמים וללמד פקודות שיהיו שימושיות לחיי היומיום שלך. בדוק וכדי ללמד פקודות שיהיו שימושיות לחיי היומיום שלך. בדוק את פינוקי ראשי הנביחה מכיוון שאלו נהדרים לתגמל באופן חיובי את הגור שלך על התנהגותו המצוינת! "

לגדול גדול וחזק

השנה הראשונה של הגור כל כך חשובה לגופים בריאים ולמוח זריז עם כל אותם דברים חדשים לחוות, ללמוד ולהנות. עם הרבה גידול לעשות, מה אתה צריך לחפש אצל הגור שלך כדי לקבל תחושה של מה שקורה בפנים?

קקי
כן, תסתכל על קקי הכלבים שלך! זה אינדיקטור מצוין לאופן שבו דיאטת הכלב שלך טובה - הכלב שלך צריך לעבור על פני קקי יציב, חום וצורת הרגעה. אם הגור שלך לא מרוצה, מעביר המון שתן או שיש לו דם בקקי, עליך להתקשר בדחיפות לווטרינר שלך.
לחץ כאן
עור ומעיל בריאים
עור בריא עוזר לשמור על הגור שלך בדיוק בטמפרטורה הנכונה, ועליו להיות חלק וחלק ללא שום גושים, בליטות או שינוי צבע. מעיל בריא צריך להיות מריח נקי ומבריק בלי הרבה קשקשים או שמן.
לחץ כאן
מִשׁקָל
הווטרינר שלך אמור היה לייעץ לך למשקל האידיאלי לגידול כלביך, לכן שמור על שינוי עין כך שגורך גדל במהירות.
לחץ כאן
חטיבות
גזעי הגורים השונים יפתחו את גוון השרירים השונה ככל שהם יגדלו - אך זה יכול לתת לך מושג עד כמה הפרוטאין בדיאטה שלהם יכול לעמוד גם כן בכמות התרגיל שהם נהנים.
לחץ כאן
הקודם
הבא

ראשי נביחה יודעים שדיאטה ממלאת תפקיד גדול בשמירת כלב מאושר, ובגלל זה פיתחנו אוכל כלבים גסני ומזין במיוחד לצרכים לגידול גורים.

לאכול היטב

ב- Barking Heads אנו נלהבים מדיאטות כלבים, ויצרנו באהבה מזון לגורים מיוחד במיוחד כדי לתמוך בכל הגדילה שהגור שלך צריך לעשות בשנה הראשונה. אז למה עליכם להיזהר כשאתם בוחרים אוכל לגור שלכם?

פחמימות
פחמימות חשובות כדי לשמור על רמות אנרגיה יציבות בגור שגדל. ימי הגור משתמשים בפחמימות כגון בטטה כדי לספק מקור טוב לסיבים, בכדי לשמור על עיכול הגור. ועבור אותם גורים עם שקיות רגישות יותר של ימי הגור שקיות רטובות ללא 100 גרגרים.
לחץ כאן
ויטמינים ומינרלים
אנחנו אף פעם לא משתמשים בצבעים מלאכותיים, בטעמים או בחומרים משמרים מלאכותיים - הם פשוט לא נשמעים טעימים. במקום זאת אנו משתמשים רק בוויטמינים טבעיים השומרים על ארוחות הערב של כלבך ורק יעזרו לעודד מערכת חיסונית חזקה.
לחץ כאן
טיפול בירך ובפרקים
יש הרבה צמיחה לעשות באותה השנה הראשונה! ימי גור הכלבים נובחים מכילים כמה מינרלים נוספים לשמירה על ירכיים וחיבורים חזקים.
לחץ כאן
חֶלְבּוֹן
חלבון איכותי אמור להיות החלק החשוב ביותר בתזונת הגור - זה נותן להם דלק לצמוח, לפתח שרירים בריאים ומערכת חיסונית חזקה, מושלם להרבה הרפתקאות. חפש מזון גור כמו Barking Heads Puppy Days עמוס בהמון עוף או דגים טריים.
לחץ כאן
שמנים ושומן
שומנים ושמנים בריאים מועילים במיוחד בשמירה על עור בריא ומעיל מבריק. Puppy Days מכיל שמן סלמון וביצה, שניהם מקורות מצוינים לאומגה 3 ו -6 כדי לשמור על המעיל של הכלב הצעיר שלכם רך ומבריק.
לחץ כאן
הקודם
הבא