שמירה על הכלב שלך בכושר

אם יש שני דברים שהם אהובים על ידי כמעט כל הדוגיות באופן כללי, זה מסתובב כמו MAD ומוריד על גומי טעים. בדרך כלל, שתי הפעילויות מאזנות זו בזו, אבל החיים מזדמנים בדרך ואיזון יכול להטות את הסולמות ... תרתי משמע...

כלבים עם עודף משקל

כהורה לחיית מחמד, אתה עלול להרגיש מבולבל ואשם אם חברך הפרוותי עלה במשקל. זה טבעי לרצות להרגיש בשליטה על בריאות חיית המחמד שלך, ואנחנו חוששים שנאכזב אותם אם הם לא במיטבם. הכחשת הכלב שלך מאחת האהבות הגדולות ביותר שלהם בחיים (אכילה) יכולה להרגיש כמו עינויים עבור שניכם, ולא בשביל ארוחה ידידותית. מגיל ההתקדמות ועד לשינויים עונתיים בפעילות, כל מיני גורמים יכולים לתרום מעט לעלייה במשקל, וזה משהו שגם בני האדם יכולים להתייחס אליו!

אבל זה לא אומר שאין לקחת את ההשמנה בבעלי חיים ברצינות - זה מסוכן באותה מידה לכלבים (וחתולים!) כמו לנו אנשים דו רגליים. עודף משקל יכול להרוס את איכות חייו של בעל חיים, להוביל לבעיות בריאותיות לא נוחות או אפילו כואבות, ובמקרה הגרוע ביותר להיות קטלני. עלייה במשקל אצל כלבים היא גם דבר ערמומי שיכול לקרות בהדרגה לאורך זמן מבלי שתשימו לב. זו אחת הסיבות שבגללן חשוב לקבוע בדיקות סדירות אצל הווטרינר שלך בכדי לשמור על בריאותם המשתנה, מבפנים ומבחוץ. הווטרינר שלך הוא גם מקור אמין הרבה יותר לחשוב כמה ומה אתה צריך להאכיל את הכלב שלך, ולא את המוצרים על מדפי הסופרמרקטים ומדריכי האכלה המתאימים לגזע, מכיוון שהם לא לוקחים בחשבון שאין שני כלבים. החיים זהים.

מדוע ואיך כלבים צוברים משקל?

סגנון חיים: מתח, סביבה או סתם שינוי ישן בחיי היום יום יכולים להוביל לעלייה במשקל גם אצל כלבים הבריאים ביותר. אולי אפילו לא תראו את זה מגיע, אך שמירה על פעילותם ואכילת מזון בריא וטבעי לכלבים יכולה לסייע במניעת עלייה במשקל אצל כלבים.

גיל: זה קורה לטובים מאיתנו! כלבים בכירים פחות פעילים, ולכן הבעלים צריכים לנקוט משנה זהירות כדי למנוע עלייה במשקל והשמנת יתר אצל כלבים מבוגרים. התאם את התזונה ואת אורח החיים של הכלב שלך ככל שהם מתבגרים כדי לשמור על כושר הלחימה שלהם.

פציעה ותחלואה: מכפה מנוקבת ועד שבוע שלובשת חרוט הבושה, תחושה מתחת למזג האוויר עלולה להוביל לעלייה במשקל אצל כלבים. בנוסף, חשוב במיוחד להאכיל אותם במזון בריא ומזין בזמן שהם בתקן.

עונתיים: יש אנשים שחושבים שהם צריכים להאכיל את הכלב שלהם יותר בחורף כדי לפצות על מזג אוויר קר יותר, אבל זה מיתוס. בדיוק כמוך, ככל הנראה הכלב שלך קצת פחות פעיל בחורף בהשוואה לקיץ, ולכן אסור להגדיל את ההאכלה.

יש הרבה דברים שיכולים לגרום לכלב שלך לעלות במשקל. הנה רק כמה:

מותגי מזון לכלבים מסחריים רבים מכילים כל מיני זבל, כימיקלים ותוצרי לוואי שעלולים להוביל לעלייה במשקל בין נושאים אחרים, מכיוון שהם אינם מציעים תזונה נאותה לשודך. זה המקבילה הכלבית לחיים מחטיפים מעובדים וג'אנק פוד - דיאטה שלא תשאיר אתכם מרגישים יותר מדי מבפנים או מבחוץ ... וזה לא שונה עבור בעלי חיים.

כלבים הם טורפים פקולטיביים, כלומר הם יכולים לשרוד בתזונה נמוכה יותר מבשר, אך הם במיטבם כאשר הם מקבלים הרבה בשר עשיר בחלבונים, כאבן הפינה של תזונה מאוזנת תזונתית. אם הם סובלים מעודף משקל, הצעד הראשון לחיית מחמד דקה יותר הוא להפחית את תכולת הקלוריות הכוללת במזונם ולוודא שהם מקבלים פעילות גופנית רבה. אבל פשוט הפחתת כמות האוכל בקערה שלהם היא לא תמיד הפיתרון הנכון ... יש דרך טובה יותר!

מזון כלבים בריא לאובדן משקל

Fat Dog Slim הוא הפיתרון החכם של נביחות ראשים להפחתת צריכת הקלוריות של כלבך מבלי שהם ירגישו מרומים מארוחה מלאה, מה שעלול להוביל לבעיות התנהגות או לטיפול "עיני כלב הגורים" האימתני ובלתי ניתן לעמוד בפניו. Fat Dog Slim עוצב במיוחד לירידה במשקל כלבלב, הן מבחינת המרכיבים והן מהפורמט. המתכון הטעים נמוך בשומן אך עשיר בסיבים ובמרכיבים טבעיים ואיכותיים המשלבים עוף, פורל ואורז חום.

הקיבולת נועדה לשלוט בחלקים מבלי שהקערה נראית כאילו יש בה פחות אוכל ממה שהכלב שלך היה רגיל, כך שלעולם לא לכל חתיכת קיבול יש חור באמצע, כך שכמות האוכל בקערה נראית אותו דבר לכלב שלך ... הם לעולם לא יידעו את ההבדל, אלא שהם מרגישים קלים יותר, רזים ונמרצים יותר. הוא מכיל גם L-Cartanine, מרכיב שעוזר לכלבים שמנמנים לשרוף שומן מהר יותר, ולכן בשילוב עם פעילות גופנית, הם יכולים לחזור למשקל בריא מהר יותר ממה שאפשר לומר 'ארוחת בוקר'.

סיור מנות

כלבים ובני נוער חולקים משהו במשותף: הם בור ללא תחתית כשמדובר באוכל. מהארוחה הראשונה בבוקר ועד הפינוק האחרון של הערב, כלבים רבים מחפשים כל הזמן אחר הביס הבא שלהם. בשונה מאנשינו זקופים, אין להם מושג ברור מתי הספיקו לאכול, ולכן האחריות שלנו היא שהמנות שלהם יהיו נכונות. כמה צריך להאכיל את כלבך להאכיל לפי משקל, וזה משתנה בהתאם לגוף חיית המחמד שלך ולאורח החיים שלך, אז תמיד כדאי לבקש את המלצת הווטרינר שלך. לנו ב- Barking Heads יש מדריך האכלה מבוסס משקל שימושי על גב אריזות המזון לכלבים שלנו, ו- Fat Dog Slim אינו שונה. למעט שהמרכזים החלולים שלו מתחכמים במוח כלבים בחוכמה לחשוב שיש להם יותר אוכל את הקערה מכפי שהם עושים בפועל, אז כולם עוזבים את זמני הארוחות בתחושת סיפוק.

אימון - טיולי הליכה ואימונים

בדיוק כמו בני אדם שמנסים להעביר משקל נוסף, פעילות גופנית מספקת היא המפתח לשפיכת קילו בריאה. כמעט כל הכלבים ללא פציעות קשות צריכים ללכת מדי יום - לעתים קרובות פעמיים או יותר - כדי להוציא את כל האנרגיה הטבעית שלהם בצורה בריאה. אכילת מנות מתאימות ממזון כלבים בריא ומזין כמו Fat Dog Slim והשתוללות במדרחוב - בין אם מדובר בתזוזה ארוכה יותר או בזריזות יותר - תראה את משקל הכלב שלך צונח ורקיעי שמיים בריאות בתוך זמן קצר.

אז ... מהו אוכל הכלבים הבטוח, הבריא והטבעי ביותר ללא דגנים שיעזור לחברך בעל ארבע הרגליים לרדת במשקל?

אימון - טיולי הליכה ואימונים

קיבוץ עם חיות מחמד לכלבים השומרים על משקלם

  • Kibble מותאם לשליטה קלה במנות
  • 30% עוף ופורל
  • רמות אופטימליות של חלבון וקלוריות מבוקרות
  • עשיר בסיבים
  • נוסף ל-קרטינין כדי לסייע בשריפת שומנים
  • כולל אומגה 3 ו -6 למעיל בריא
  • אופטימום רמות משופרות של כונדרויטין, גלוקוזאמין ו- MSM לתמיכה משותפת